więcej " >

Marek Kamiński - filozof, innowator społeczny, podróżnik ekstremalny, legendarny zdobywca obu biegunów Ziemi w jednym roku. Twórca motywacyjnej metody Biegun, która stanowi podwaliny wielu realizowanych przez niego projektów. Jest założycielem Fundacji Marka Kamińskiego oraz inicjatorem programów Walk4Life i Life Plan. Realizuje pionierskie i uważne społecznie ekspedycje. Obecnie pracuje nad innowacyjną wyprawą dookoła świata AI No Trace Expedition, której ideą jest wykorzystanie sztucznej inteligencji do przeciwdziałania zmianom klimatycznym oraz kształtowania ludzkich postaw wobec współczesnego świata i rozwoju nowoczesnych technologii. W wyprawie podróżnika będzie wspierać robot humanoidalny NOA, wyposażony w oprogramowanie oparte o sztuczną inteligencję.


„Założeniem wyprawy AI NO TRACE EXPEDITION jest nie tylko pokazanie jak można wykorzystać technologię do przeciwdziałania zmianom klimatu, ale także zwrócenie uwagi na relację pomiędzy człowiekiem a sztuczną inteligencją. Pytania o sens i wartość technoewolucji to kwestie, które od lat stawiamy na forum Digital Champions – choć w odróżnieniu od Marka, w bardzo komfortowych warunkach. Bo przedsięwzięcia takie jak AI No Trace Expedition to ekscytujący przykład projektowania ekstremalnych doświadczeń wykorzystujących możliwości technologii. Gorąco zapraszam!”
 – mówi Borys Stokalski, Partner RETHINK, odpowiedzialny za program Forum.
 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zachęcamy do zagwarantowania sobie miejsce na sali – jest to możliwe za symboliczną kwotę 99 zł..

Zapraszamy!

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję